+48 67 28 29 926 holding@nowydom.com.pl

Nowy Dom Invest Sp. z o.o.

Nowy Dom Invest Sp. z o.o. - logoFirma Nowy Dom Invest Sp. z o.o. (dawniej Nowy Dom Hurtownie Budowlane Sp. z o.o.) zajmowała się zaopatrzeniem inwestycji i klientów indywidualnych w materiały budowlane.
Od połowy 2010 r. zmienił się zakres działania spółki i obecnie jej podstawowe zadania to organizowanie i nadzorowanie realizacji projektów budowlanych.

W związku z tym od 26 października spółka zmieniła nazwę na Nowy Dom Invest Sp. z o.o. Wcześniej nabyte doświadczenia pozwalają profesjonalnie poprowadzić inwestycje realizowane przez Nowy Dom Holding B.M.Słowińscy Sp.J. (budownictwo jednorodzinne) i przez Nowy Dom Spółdzielnie Mieszkaniową (budynki wielorodzinne) jak również dla klienta indywidualnego na jego gruncie i według wybranego przez niego projektu.

Spółka Nowy Dom Invest gwarantuje przygotowanie dokumentacji projektowej, wybudowanie oraz przekazanie do użytkowania domu lub mieszkania w optymalnym czasie dbając o zadowolenie klientów.

Bazą dobrego działania są doświadczenia grupy Nowy DOM, działającej na rynku od 1998 roku, z których korzysta Spółka Invest.

Wszystkie budynki realizowane są w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantujące funkcjonalność, energooszczędność i przyjazność środowisku.

informacje szczegółowe:

NOWY DOM Invest Sp. z o.o.
64-800 Chodzież
ul. Siejaka 29

Internet: www.nowydom-invest.pl

tel. 67 215 28 92